דברים של סוף האירוע


החתונה כבר נגמרה ואחרון האורחים כבר עזב. רגע לפני שאתם עוזבים את האולם, חשוב לסגור עוד כמה קצוות. אפשר לעשות חלק מהדברים גם ביום שאחרי, אבל מומלץ ביותר להקדיש עוד כמה דקות מזמנכם לטובת העניין.

עורכים בדיקת נזקים

מומלץ לבדוק באם אתם או האורחים גרמתם נזק לאולם/גן האירועים. חשוב לעשות סיבוב עם מנהל האירוע ולראות שהכל עומד במקום, אין שברים ולא נגרם נזק. אם אתם ממש עייפים ולא יכולים לבצע את הבדיקה בתום האירוע, מנו מישהו מטעמכם או עשו זאת למחרת בבוקר.

אוספים חפצים אבודים

בסיבוב עם מנהל האירוע, בדקו גם אם נשכחו דברים שלכם או של האורחים. אם מצאתם פריטים רצוי להודיע על כך לאורחים ולציין את המקום בו אפשר להגיע ולאסוף.

סגירת תשלומים מול האולם

רצוי לסגור את החשבון עם האולם בתום האירוע. לא חייבים לשלם במזומן על המקום, אך בדרך כלל מקום האירוע דורש שק לעד שלושה ימים לאחר האירוע וחשוב להיערך לכך. בסגירה הזאת, שימו לב שמספר האורחים שנספרו על ידי האולם זהה למספר האנשים שאתם ספרתם, שלא מחייבים אתכם על דברים נוספים שלא היו כתובים בחוזה וכדומה. רצוי להגיע עם החוזה.

סגירת תשלומים מול שאר הספקים

רוב הספקים מבקשים את הכסף בתום האירוע ולכן, יש להיות ערוכים לכך. הכינו מעטפות עם שקים ו/או כסף מזומן. כמו כן, מומלץ שביום האירוע כל החוזים יהיו ברשותכם ובהישג יד.

לוקחים את הפרחים ושאר פרטי העיצוב

קחו את סידורי הפרחים ושאר פרטי העיצוב שהבאתם, אם הבאתם (ספר אורחים, פוטו בוט, פרטי DIY וכדומה). רצוי לוודא מול המעצב/ת (אם לא מדובר במעצב/ת הבית של המקום), מתי הוא/היא אמורים לאסוף את הציוד ולעדכן את האולם מבעוד מועד. בסיבוב עם מנהל האירוע שימו לב שכל פרטי העיצוב נמצאים ולא נגרם להם נזק. רצוי לרכז אותם במקום אחד.

love-1341480_1920

מורידים את הקישוטים

מומלץ להוריד את הקישוטים מהאוטו לפני הנסיעה הביתה. כמו כן, מומלץ לחלק את המתנות ביניכם לבין ההורים בכדי שלא כל הכסף יהיה במקום אחד.

מורידים שלטי הכוונה

מומלץ להוריד את שלטי ההכוונה בתום האירוע, בכדי שלא תצטרכו להגיע ביום שאחרי. שימו לב שאתם יכולים לקבל קנסות במידה והשילוט נשאר תלוי ברחובות.

married-925455_1280

אומרים תודה

למרות שאתם משלמים לספקים שלכם הרבה כסף (ולפעמים גם מוסיפים טיפ), מומלץ לומר תודה בתום האירוע, במיוחד לכל העוזרים למיניהם – עוזר צלם, מלצרים וכדומה. תנו להם הרגשה שהם מוערכים ולא שקופים.

 


מחשבה אחת על “דברים של סוף האירוע

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s